skr2021

 

 

 

 

W dniach 18 grudnia (sobota) i 19 grudnia (niedziela) od godz. 10 do godz. 17 na placu św. Mikołaja w Rabce – Zdroju odbędzie się kolejna edycja ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU RĘKODZIEŁA.

W sobotę jak również w niedzielę w programie warsztaty dla najmłodszych uczestników kiermaszu. Dzieci będą mogły postawić pierwsze kroki w szydełkowaniu razem z Tworzę z pasją Justyna Czyszczoń lub wyżyć się kreatywnie  na cudownych warsztatach z Między Słowami!

W sobotę czekają Was występy artystyczne, na których zobaczycie młodzież ze Stowarzyszenia Przyjaciół "Rabcia" oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Rabce-Zdroju i ze scholi i chóru Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce-Zdroju.

 

 

Poniżej zamieszczamy godzinowy program wydarzeń!

Sobota/18 grudnia

10:00-17:00 - Kiermasz Rękodzieła (świąteczne stoiska handlowe i gastronomiczne)

10:30-13:00 - Występy artystyczne na scenie (Wystąpi młodzież z grupy „Przyjaciele Rabcia” z piosenkami ze spektaklu "Czarno na białym" oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Rabce-Zdroju i ze scholi i chóru Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Rabce-Zdroju).

12:00-13:00 - Warsztaty odpoczywania (prowadzi dr Aga Szuścik - artystka wizualna, edukatorka, autorka projektu i kampanii „To się nie zdarza”)

14:00-15:00 - Warsztaty szydełkowania dla dzieci i młodzieży (prowadzi: Justyna Czyszczoń / Tworzę z pasją)

15:00 - Retro spacer ze Stowarzyszeniem Dawnej Rabki Czar (www.dawnejrabkiczar.pl)

Niedziela / 19 grudnia

10:00-17:00 – Kiermasz Rękodzieła (świąteczne stoiska handlowe i gastronomiczne)

11:00-12:00 – Warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży (prowadzi: Kasia Salczyńska / Księgarnia Między Słowami).

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!