ferie z chrząszczem 2023 3

 

 

FERIE Z TEATREM

Teatr Chrząszcz w Trzcinie i Stowarzyszenie Lokomotywa zapraszają na spektakle i warsztaty do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rabce-Zdroju.

Dla dzieci z Rabki wieku 6-12 lat został przygotowany pakiet FERIE Z TEATREM – 3 godzinne spotkane z teatrem, na które składa się udział w spektaklach i warsztatach lalkowo-plastycznych. Każdego dnia inny spektakl i inne warsztaty rozwijające umiejętności plastyczne, kreatywność i zainteresowanie teatrem. Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Rabka-Zdrój pierwsze 8 dzieci ma zapewniony bezpłatny wstęp na każde wydarzenie po okazaniu legitymacji szkolnej. Pozostałe płacą 25 zł za bilet.

 

 

 

 

 

 

 

Młodsze dzieci zapraszamy z rodzicami na spektakle najnajowe – mają niebagatelne znaczenie w rozwoju społecznym i kulturalnym najmłodszych dzieci. Umożliwiają też spędzenie czasu poza domem w przestrzeni przyjaznej maluchom.

MIEJSCE: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Orkana 27, Rabka-Zdrój /budynek Dworca Kolejowego/

Ilość miejsc ograniczona, zapraszamy do zapisów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.