para buch zaj magenta.png.2019 04 29 13 34 15

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu „Para-buch! Książka w ruch!”.
Jesteśmy w 100-ce wyjątkowych bibliotek z 5 województw, które będą realizować pilotażowe, nowatorskie przedsięwzięcie łączące w sobie promocję książki popularnonaukowej, rozbudzania wśród młodszych dzieci ciekawości świata, rozwoju ich umiejętności językowych i kształtowania nawyku czytania.

Dzięki projektowi dzieci z gminy Rabka-Zdrój zyskają przydatne umiejętności, inspiracje i impuls do rozwoju zainteresowań w cenionych w dzisiejszym świecie dziedzinach STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka).

Brawo MY!

Projekt będziemy realizować do sierpnia 2020 roku.

W Naszej Bibliotece zajęcia prowadzić będzie Irenka i Ewelina. Wspomnieć musimy w tym miejscu o Przedszkolu Miejskim nr 1 w Rabce-Zdroju  i Pani Zosi, która włączyła się w ramach wolontariatu w projekt, a której wiedza i doświadczenie będą bardzo pomocne.
Będziemy na bieżąco informować o postępach i zapraszać na spotkania