rafest2 1

Wszystkich, małych i dużych, którzy lubią dobrą literaturę i chcą popróbować swoich sił w różnych dziedzinach sztuki, zapraszamy na Rabka Festival 2019 do Rabki-Zdroju – Miasta Dzieci Świata, który odbędzie się w dniach 9-13 lipca 2019 r. Rezerwujcie czas. Czeka was wspaniała literacka zabawa.

Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny. Na spotkania autorskie, wieczorne czytania książek oraz zajęcia w  „czytelni na polu” nie obowiązują żadne limity. Jedynie warsztaty odbywać się będą w mniejszych grupach, do których trzeba się będzie wcześniej zapisać.

Zapisy na warsztaty prowadzić będziemy  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce – Zdrój w dwóch turach:

od 17 czerwca  – 50% miejsc

od 8 lipca – pozostałe 50% miejsc

Warsztaty i spotkania dla dzieci organizowane będą przed południem, po południu i wieczorem każdego dnia podczas festiwalu.

Na warsztaty (oznaczone „rączką”) obowiązują zapisy, które prowadzone będą w Miejskiej Bibliotece Publicznej
w Rabce-Zdroju (telefonicznie: 18 26 77 449 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście)

Udział w prezentacjach dla dorosłych jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Bylibyśmy jednak wdzięczni za wcześniejsze zgłaszanie udziału na adres organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Pozwoli nam to lepiej przygotować się na Państwa przyjęcie – zapewnić wystarczającą ilość miejsca i materiałów. Szczegółowy program na http://www.rabkafestival.pl/program/