IoDinKK

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Czytelników i Czytelniczek, Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju uruchamia tymczasową usługę „Książka na wynos”.

Rozporządzenie, które doprowadziło do zamknięcia bibliotek dla czytelników, nie wyklucza udostępniania książek na „świeżym powietrzu” - na zewnątrz budynku biblioteki. W związku z tym ruszamy z usługą "Książka na wynos" ?

Biblioteka pozostaje nieczynna zgodnie z wytycznymi rządu do 27 grudnia , ale zapraszamy do korzystania z nowej usługi

30 LISTOPADA Poniedziałek WYPOŻYCZAMY KSIĄŻKI NA WYNOS!!

Jak to działa?

☑️ Czytelnik zamawia interesujące go książki telefonicznie, e-mailowo bądź za pośrednictwem katalogu on-line ?

Przy zamówieniu konieczne będzie podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu.

☑️ Po skompletowaniu zamówienia bibliotekarz kontaktuje się z czytelnikiem, by ustalić dzień i godzinę odbioru zamówionych książek;

☑️ Odbiór zamówienia następuje we wskazanym przez bibliotekarza miejscu przed biblioteką ? I tu ważna prośba - prosimy nie wchodzić do budynku biblioteki!

Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00