HrabalRabka s Pilotowe spotkanie z opowiadaniem przyniosło pożądany efekt wspólnego smakowania literatury i jednocześnie niedosytu.

Osobą współodpowiedzialną za ten stan jest Pani Ania(widoczna na zdjęciu), pracownicy rabczańskiej biblioteki oraz wszyscy czytelnicy, którzy współtworzyli atmosferę duchowego wsparcia.

Z myślą o nich i o pozostałych książkowych pasibrzuchach kolejne „małe co nieco” odbędzie się o nieco późniejszej godzinie, tj. o 16:00 w piątek 23 lipca. Patronem spotkania i na ten dzień pozostanie Bohumil Hrabal, repetę pabitelskich przysmaków zaserwuje niżej podpisany, miejsce do ich skosztowania i przyprawienia późniejszą rozmową zapewni niezmiennie Rabczańska Miejska Biblioteka Publiczna. Zapraszamy do wspólnego słuchania, czytania, dyskutowania!

Łukasz Łęcki, czytelnik-łasuch uniwersalny